ru

м. Житомир, площа Путятинська, 2
(офіс-центр "Путятинський" - 4 поверх)

м. Новоград-Волинський,
вул. Н.Оржевської,8, 3й поверх

Діагностика та лікування непліддя

Кожна п'ята подружня пара в світі, так чи інакше, зустрічається з проблемою безпліддя. Якщо на протязі 1-го року регулярного статевого життя без контрацепції не наступила вагітність, необхідно звернутися за допомогою до гінеколога-репродуктолога.  За статистикою, жіноче непліддя становить до 60%, чоловіче – 40% в загальній структурі, саме тому звернутися до спеціалістів необхідно обом партнерам.

Починати потрібно з запису на первинний прийом гінеколога-репродуктолога, на нього бажано з»явитися обом партнерам. За можливості, мати з собою свої амбулаторні карти або результати досліджень, якщо Ви раніше вже зверталися зі своєю проблемою до інших закладів охорони здоров'я.

Лікар ретельно вивчає Ваш анамнез ( історію хвороби), сімейний анамнез, т.і., оглядає жінку, проводить ультразвукове дослідження  та обговорює з Вами подальшу тактику обстеження та можливого лікування.

Діагностика чоловічої патології починається зі спеціальних методів дослідження: спермограма, визначення антиспермальних антитіл, посткоітальний тест та ін. за показами. Інтерпретувати дані тести має лікар- андролог.

При наявності відхилень від норми  певних  показників у чоловіка та жінки лікарі гінеколог-репродуктолог та уролог-андролог визначають  індивідуальну схему подальшого ведення пари шляхом  спільного консиліума.

Плани обстеження при проблемі непліддя   регламентовані наказами Міністерства охорони здоров'я:

  • Наказ від 23.12.2008 р. № 771;

  • Наказ від 09.09.2013 р. № 787.       

Всі етапи обстеження та консервативного лікування Ви можете пройти в Медичному центрі «ЛЕЛЕКА». За необхідності проведення ЕКО, наші лікарі проводять найтриваліший процес підготовки, а саме - контрольовану стимуляцію овуляції, та направляють підготованих пацієнтів на проведення пункції яєчників та підсадку ембріонів до клініки-партнера в м. Київ. Весь процес підготовки та подальшого лікування проводиться спільно - лікуючим лікарем та київським спеціалістом.

Подальше ведення вагітності, що наступила після додаткових репродуктивних технологій, має свої особливості  та проводиться під контролем Вашого лікуючого лікаря.


Запис на прийом