м. Житомир, площа Путятинська, 2
(офіс-центр "Путятинський" - 4 поверх)
м. Новоград-Волинський,
вул. Н.Оржевської,8,
3й поверх
Ми раді вітати Вас на сайті нашого Медичного Центру "ЛЕЛЕКА".
Медичний центр «ЛЕЛЕКА» - лікувально-профілактичний заклад з сучасним обладнанням і згуртованим колективом фахівців.
Лікарі нашого центру - професіонали з великим досвідом клінічної роботи, що працюють в таких напрямках:
Приватна жіноча консультація.
Ми надаємо весь спектр послуг приватної жіночої консультації:
Репродукція.
Ультразвукова діагностика у дорослих і дітей.
Області застосування:
Школа майбутніх батьків.
Ми відкрили першу професійну школу майбутніх батьків, в якій фахівці першої і вищої категорій (акушер-гінеколог, дієтолог, перинатальний психолог) можуть поділитися цікавою інформацією про:
Індивідуальні або групові заняття проходять цікаво, в ігровій формі, з використанням спеціальних методик: асоціативні карти, арт-терапія, релаксаційні та дихальні методики, handmade.
Ми допоможемо Вам перетворити 9 місяців очікування в цікаву подорож у світ Вашої майбутньої дитини ...
Психологічне індивідуальне та сімейне консультування.
Школа раціонального харчування.
Назва «ЛЕЛЕКА» вибрано нами не випадково - погодьтеся, що немає нічого важливішого сімейного щастя і благополуччя, символом якого і є цей птах. З лелекою пов'язано безліч легенд і вірувань. Цих птахів здавна шанували різні народи світу і привласнювали їм магічні властивості. Хочете дізнатися, які саме? Слов'яни і балти вважали лелеки символом добробуту і щастя. Так, якщо на хаті з'являлося гніздо, господарів чекали згоду, здоров'я і хороший урожай. Старожили переконані, що селяться лелеки тільки в хороших, працьовитих людей, а злих і ледачих уникають.
На Поліссі випікали галіопу - печиво, яким «пригощали» лелек, просячи гарного врожаю: «Бузько, Бузько, на тобі галіопу, а ти мені дай жита копу...». Лелека - завжди позитивний герой народних казок і легенд. Одна з них розповідає, чому в лелек чорні крила. Одного разу в хаті, де жила сім'я з двома немовлятами, сталася пожежа. Лелеки, що жили на солом'яній даху будинку, заметушилися, почали кликати на допомогу. Батьки працювали в полі, і не могли почути, що сталося. Тоді лелеки кинулися в хату і винесли дітей з вогню. З тих пір у лелек червоні ноги, такий же дзьоб і чорні кінчики крил, обпалені в пожежі.
Бусол, Жабоїд, боцюн, гайстер - як тільки не називають лелеки в різних регіонах України.
А на Житомирщині навіть існує повір'я, що лелеки мають людські імена. Тому якщо покликати птицю її ім'ям, вона неодмінно поверне голову. Цікаво зустрічали приліт лелек в Німеччині: влаштовували гуляння, святкові ходи, дзвонили в дзвони. Учням замість уроків читали казки. Вулицями крокували натовпу дітей, все веселилися і розважалися. Німці свято вірили, якщо дівчина навесні вперше зустріне пару лелек, неодмінно в цьому році стане заміжньою, якщо ж одного - ще буде ходити в дівках. У Стародавній Греції, пише Філострат, побачивши першого лелеки, опускалися на коліна. Жителі Марокко вважали, що лелеки - це люди, які прилітають з далекого острова у вигляді птахів, а повертаючись, знову набувають людську подобу.
У Молдові лелека - символ виноградарства. За однією з легенд, коли яничари оточили фортецю Городешти, і у захисників не залишилося ні їжі, ні води, раптом піднявся сильний вітер. Це лелеки своїми крилами підняли над головами ворогів бурю. У дзьобах вони принесли воїнам грона винограду з полів рідної країни. Захисники фортеці були врятовані і розбили військо яничар. Схожа українська легенда розповідає, що лелеки принесли виноград запорожцям, яких ув'язнили в татарської в'язниці.
Турки вірили, що гніздо лелеки - оберіг від блискавок і пожеж.
Поляки впевнені, що ці птахи, кружляючи в небі, розганяють дощові хмари.
Лелеки прикрашали герби багатьох українських міст, зображували їх і на античних творах, а в Македонії - карбували на монетах.
Вірмени вважали лелеку священним птахом, що захищає поля і приносить тепло.
Сенсом свого існування ми бачимо здоров'я і щастя Вашої сім'ї.