ru

м. Житомир, площа Путятинська, 2
(офіс-центр "Путятинський" - 4 поверх)

м. Новоград-Волинський,
вул. Н.Оржевської,8, 3й поверх

Дієтологія

Раціональне харчування – альтернатива дієтам

Ви колись звертали увагу на те, чому і навіщо існує так багато різних дієт? Може тому, що вони не так вже й добре працюють? Кава на сніданок, яблуко на обід та морквина на вечерю повинні зробити Вас вас «90х60х90» вже за пару тижнів. Але чому об`єми не зникають? Або, частіше, зникаючи - швидко повертаються?

Катуючи себе «модними» дієтами, обраними випадково,  Ви завдаєте шкоду своєму здоров`ю.

Здорове, раціональне харчування - саме його рекомендує  використовувати задля збереження не тільки гарної фігури, а й здоров»я та молодості класична медицина у всьому світі.

Раціональне харчування – це в першу чергу,  такий набір продуктів, які дадуть Вашому організму  необхідну добову норму вітамінів, мікроелементів та інших корисних речовин.

Рекомендувати єдине меню раціонального харчування для всіх неможливо. Адже, кожен з нас, має свій спосіб життя, їсть в різний час, любить різні продукти.

Лікар-дієтолог після ретельної діагностики ( УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, лабораторних досліджень: функції підшлункової залози та печінки, ліпідограми, загальних аналізів крові та сечі, визначення % жирової тканини в організмі, т.і.), дасть рекомендації по харчуванню, розроблені саме для Вас, враховуючи стан Вашого здоров»я, звички, уподобання та можливості.


Запис на прийом